Jubileuszowy bieg 4Rest Run
Pokaż wszystko

Ruszamy z zapisami na X edycję 4RestRun!

Przed nami jubileuszowa, dziesiąta już edycja biegu 4RestRun. Miło nam poinformować, że ruszamy z zapisami na wrześniowe zmagania w Puszczy Niepołomickiej. Na listach startowych mamy łącznie do rozdysponowania 400 miejsc. Trasa zawodów pozostaje bez zmian – możecie wybierać między Zajęczą Piątką, a Wilczą Dychą, czyli biegami na dystansie odpowiednio 5 i 10 kilometrów.

Do 31 sierpnia 2024 macie możliwość zgłaszania się z preferencyjnym wpisowym w kwocie 70 zł za Zajęczą Piątkę i 80 zł za Wilczą Dychę. Po tym terminie wpisowe będzie zwiększone o 20 zł dla każdego z dystansów. Ostateczne zamknięcie listy zgłoszeń nastąpi w dniu 6 września 2024 lub po wyczerpaniu limitu miejsc.

W pakiecie bez dodatkowych opłat każdy z Was dostanie koszulkę! Rozmiar oraz wersję damską lub męską należy wybrać podczas dokonywania zgłoszenia. Opłacenie zgłoszenia w terminie do 15 sierpnia daje gwarancję, że otrzymacie dokładnie taką koszulkę, jaką chcecie. Po 15 sierpnia koszulki będą przydzielane według dostępności, a po wyczerpaniu danego nakładu losowo z pozostałych rozmiarów. Wybierajcie mądrze, ponieważ późniejsza zmiana rozmiaru nie będzie już możliwa!

Pamiętajcie, że możecie zgłaszać się indywidualnie na oba dystanse, a w przypadku Wilczej Dychy również drużynowo! Szczegółowe informacje oraz zasady udziału w biegu 4RestRun znajdziecie w naszym regulaminie.

Zapisy na bieg:
Zajęcza Piątka (5 km)
Wilcza Dycha (10 km)

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i konto na Instagramie, gdzie sukcesywnie będziemy publikowali najważniejsze informacje o biegu.

Nie czekajcie ze zgłoszeniami na ostatnią chwilę, bo miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Zapraszamy do Puszczy Niepołomickiej. Gwarantujemy świetną zabawę i mnóstwo emocji! Do zobaczenia 15 września!