Trasa

Dla uczestników biegu 4Rest Run przygotowaliśmy dwie trasy. Do startu na 10 km zapraszamy zawodników indywidualnych oraz czteroosobowe drużyny. To tradycja, która wyróżnia tę imprezę spośród innych, a rywalizacja teamów zawsze wywołuje najwięcej emocji. Bieg na 5 km proponujemy zawodnikom indywidualnym, zarówno miłośnikom ścigania się z rywalami, jak i tym, dla których tempo nie jest najważniejsze.

Wilcza Dycha

10 kilometrów

Trasa Wilczej Dychy składa się z jednego okrążenia poprowadzonego po zróżnicowanej nawierzchni - od utwardzonych, leśnych ścieżek, po szerokie trakty szutrowe. Na biegaczy czeka jeden punkt regeneracyjny zlokalizowany na 5,5 km od startu. Start i meta znajdują się w tym samym miejscu - na polanie przy biurze zawodów. Całkowita długość trasy to 10 kilometrów. Limit czasu na pokonanie całego okrążenia to 2 godziny.

Zajęcza Piątka

5 kilometrów

Zajęcza Piątka przebiega malowniczymi ścieżkami Puszczy Niepołomickiej i leśnymi traktami szutrowymi. Biegacze pokonają jedno okrążenie, które częściowo pokrywa się z trasą Wilczej Dychy. Na zawodników czeka płaska trasa z jednym krótkim podbiegiem. Start i meta zlokalizowane są w tym samym miejscu - na polanie przy biurze zawodów. Całkowita długość trasy to 5 km. Limit czasu na pokonanie całego okrążenia to 1 godzina.