Ruszamy z zapisami na X edycję 4RestRun!
Pokaż wszystko

Foreścik, czyli bieg dla dzieci

Drodzy biegacze i biegaczki! Mamy dla Was świetną wiadomość! W dniu zawodów Wasze pociechy będą mogły wystartować w małej edycji 4Rest Run, czyli biegu Foreścik! Rywalizacja odbywać się będzie na terenie Puszczy Niepołomickiej, na kilku różnych dystansach, a dzieci wystartują w różnych kategoriach wiekowych. Zapisy właśnie ruszyły! Nie czekajcie na ostatnią chwilę, bo mamy tylko 100 miejsc! Wpisowe to tylko 20 zł!

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 września 2024 lub do wyczerpania limitu miejsc. Dzieci, które zostały zgłoszone bez wpłaty wpisowego będą sukcesywnie usuwane z listy zgłoszeń, aby zwolnić miejsce dla pozostałych chętnych. Również do 6 września 2024 można przepisać pakiet na osobę trzecią. Po tym terminie zmiany na liście zgłoszeń nie będą nanoszone.

Na małych biegaczy czekają cztery dystanse zgodnie z kategorią wiekową:
do 5 lat na dystansie ok 150 m
6 – 8 lat na dystansie ok 250 m
9 – 11 lat na dystansie ok 450 m
12 – 15 lat na dystansie ok 900 m

Doceniając wysiłek każdego dziecka biegnącego w zawodach organizator zapewnia, jako nagrodę, medal potwierdzający ukończenie biegu.

Dzieci mogą wziąć udział w biegu wyłącznie za zgodą i pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Szczegółowe informacje oraz zasady udziału w biegu 4RestRun znajdziecie regulaminie regulaminie.

Zapisy na bieg Foreścik: https://t.ly/BkmTn

Zapraszamy!