O biegu

4Rest Run to bieg, którego trasy prowadzą ścieżkami Puszczy Niepołomickiej, lasu położonego blisko Krakowa, jednak daleko od zgiełku dużego miasta. Można tu poczuć atmosferę otaczającej nas przyrody, spotkać sarnę lub jelenia, a gdy dopisze nam szczęście nawet łosie czy bobra. A gdy spojrzymy w górę być może uda się zobaczyć cicho przemykającą sowę.

Dla uczestników biegu 4Rest Run przygotowaliśmy dwie trasy. 
Do startu na 10 km zapraszamy zawodników indywidualnych oraz czteroosobowe drużyny. To tradycja, która wyróżnia tę imprezę spośród innych, a rywalizacja teamów zawsze wywołuje najwięcej emocji. 😊
Bieg na 5 km proponujemy zawodnikom indywidualnym, zarówno miłośnikom ścigania się z rywalami, jak i tym, dla których tempo nie jest najważniejsze. Dzięki przyjaznym limitom czasu są to zawody dla każdego.

4Rest Run to również sposób na spędzenie czasu przez całą rodzinę. Na polanie startowej nie zabraknie atrakcji dla młodszych i starszych kibiców.

Czekamy na Was na parkingu leśnym z akcesoriami gimnastycznymi przy DK 75 między Niepołomicami a Szarowem. Dokładna lokalizacja:
GPS: 50.014586, 20.240274

Google Maps

Do zobaczenia w Puszczy Niepołomickiej!